Повідомлення

Відповідно до Закону України "Про засади регуляторної політики у сфері господарської діяльності, 23 березня 2018 року на інформаційному стенді Володимирівської сільської ради та на офіційній інтернет сторінці Володимирівської сільської ради оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб проекти регуляторних актів "Про встановлення розміру ставок земельного податку на 2019 рік", "Про встановлення розміру ставок єдиного податку для субєктів підприємницької діяльності на 2019 рік","Про встановлення податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки на 2019рік", які набирають чинності з 1 січня 2019 року аналізом регулятоного впливу.

rnrn

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються в письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу за адресою: Володимирівська сільська рада, с.Володимирівка, вул. Центральна,2. тел. 40-3-40,40-2-42.